Zajadasz emocje? Ta metoda pomaga!

Godnym uwagi jest fakt, że ta sama metoda pomoże Ci mocno obniżyć, a wnioskując po efektach moich klientów – może nawet całkowicie skasować koszty, które ponosisz za każdy razem przechodząc na kolejną restrykcyjną dietę!

Korzystam z tej strategii od ponad 2016 roku jako psycholog i między innymi dzięki niej moi klienci nie wiedzą czym jest efekt jo-jo podczas gdy inni dalej trzymają się ścisłych rozpisek!

Tę metodę tak dokładnie pokazywałem osobom, które korzystały z moich indywidualnych konsultacji, lub zakupili produkty premium, dlatego niewątpliwie to nagranie jest dla mnie mega ważne.

Z nagrania (lub wersji tekstowej) dowiesz się:

 • Czym jest głód emocjonalny i jak z nim walczyć?
 • Jak radzić sobie z takimi emocjami jak złość?
 • Jaki niewybaczalny błąd popełniają osoby, które pragną mieć kontrolę nad jedzeniem?
 • Jak wdrożyć tę prostą metodę w życie?

Tysiące diet, które kończą się zazwyczaj frustracją oraz wyrzutami sumienia – znasz to? Być może nadal łapiesz się na zakazach, nakazach, które kierują Twoimi wyborami konsumenckimi? W związku z tym jako psycholog odchudzania jestem pewien:

To naprawdę skuteczna metoda, która pomaga w zajadaniu emocji.

Ważnym aspektem w mądrym zrzuceniu zbędnych kilogramów jest nasza psychika. W związku z tym nie szukaj kolejnej drogi na skróty, nie staraj się poświęcać ubogiej w kilokalorie diecie, która na dłuższą metę nie przyniesie pożądanych skutków!

Wielka prośba!

Na zakończenie mam ogromną prośbę! To nagranie kosztowało mnie mnóstwo pracy, w związku z tym mój mini apel: pomóż mi dotrzeć do innych osób, którym to nagranie może pomóc. Być może wśród znajomych masz kogoś, komu warto podesłać to video? Podeślij nagranie i pdf’a mailem, Messengerem albo udostępnij na Facebooku. Z góry bardzo, bardzo dziękuję!

A teraz zamknij drzwi, wycisz telefon, pozamykaj wszystkie inne zakładki i zobacz to nagranie do ostatniej minuty. Jak wolisz czytać to pod nagraniem masz wersję tekstową!

Zajadasz emocje? Ta metoda pomaga!

Zajadasz emocje? Ta metoda pomaga!

Kończąc, czy w tym materiale znajdujesz lekcje, które pomogą Ci w walce ze zmianą nawyków żywieniowych? Z pewnością towarzyszą Ci jakieś refleksje! Niegdyś czytałem lub oglądałem jakiś materiał, a wnioski pozostawiałem sobie. Okazuje się, że Twoje przemyślenia mogą być dla kogoś inspiracją, w związku z tym podziel się proszę nimi w komentarzu! W przeciwieństwie do innych miejsc w Internecie, możesz czuć się tu nadal anonimowo, a nieprzychylne komentarze będę usuwał. Jeszcze bardziej na tym skorzystasz bo każdy komentarz nagradzam dodatkowym video, które mówi o ułatwianiu nawyków żywieniowych! Wnioskując po Twojej wizycie na moim blogu, z pewnością ten materiał pomoże Ci w takiej zmianie!

To jest tylko wierzchołek góry lodowej.  Znacznie więcej tego typu treści znajdziesz w kursie „Jak skutecznie schudnąć, nie rezygnując ze słodyczy”.  Już niedługo otwieram ponownie zapisy, ale..

Wpadnij najpierw na bezpłatną konferencję, która będzie otwarciem sprzedaży!


  6 replies to "Zajadasz emocje? Ta metoda pomaga!"

  • Ania

   Dziękuję za ten materiał. W moim przypadku faktycznie muszę zastanowić się czy aby na pewno pierwsza emocja, o której myślę, jest tym prawdziwym powodem sięgania po jedzenie. Po krótkiej chwili zastanowienia już wiem, że nie, ale będę siebie obserwować. Niestety ciągle jestem na etapie chudnięcia i zaraz po nim pojawia się jojo. Taka sytuacja trwa u mnie niezmiennie od 15 lat i przyznam, że jest bardzo frustrująca. Serdecznie pozdrawiam!

   • Bartosz Janiszewski

    Aniu! Bardzo dziękuję za ten komentarz! Ciesze się, że wyciągnęłaś właśnie tę lekcję, która dotyczy drugiej emocji, tej ukrytej. Jestem przekonany, że następne materiały, które przygotowałem będą kolejnym drogowskazem w walce z zajadaniem emocji i efektem jo-jo! 15 lat to sporo,a moim ulubionym cytatem jest ”Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów” To może czas na rewolucję?! 🙂

  • Aleksandra

   Też mam podobnie. Niestety mam problem z rozpoznaniem tych bardziej ukrytych emocji, ale już samo uświadomienie sobie, że nie jestem fizycznie głodna pomaga. Cały czas mam problem z określeniem ile mogę zjeść żeby chudnąć. Ciągłe mierzenie i ważenie produktów mnie dobija, frustruje i zniechęca. Dziękuję za nagranie.

   • Bartosz Janiszewski

    Ola! Poruszyłaś bardzo ciekawy temat, na pewno spróbuję odpowiedzieć na pytanie ”Jak określić ile mogę zjeść żeby schudnąć! :)”

  • Martyna

   Czy to już kompulsywne objadanie ? Chyba potrzebuje indywidualnej rozmowy . Pomożesz? Cieszę się ze na ciebie trafiłam .

   • Bartosz Janiszewski

    Martyna napisz do mnie koniecznie prywatną wiadomość! 😉

Leave a Reply

Your email address will not be published.