Co oferuję?

Od 2016 roku prowadzę gabinet psychologiczno – dietetyczny i zmieniam moim klientom nie tylko nawyki, ale często także życie.

Z początku większość osób bardzo sceptycznie podchodziła do tematu psychologii w diecie i chciała rozwiązań na już. Nie miałem odwagi żeby się sprzeciwić i wykonywałem moją pracę najlepiej jak potrafię, ale jako dietetyk.

Dokładnie wiem z jakimi przeciwnościami musi się zmagać osoba borykająca się z problemem otyłości. Sam przez kilka lat zastanawiałem się jak schudnąć, a w przypadku dostępnych na wyciągnięcie ręki gotowych diet w Internecie byłem ekspertem.

Po wielu latach nadmiernej potliwości, zmęczenia i ogromnej ilości kompleksów podjąłem najważniejszy krok w moim życiu. Wiedziałem, że dieta oraz ruch jest tylko pewnym elementem całej układanki. Zrozumiałem, że to właśnie podejście kompleksowe jest kluczem do sukcesu.

Podejście kompleksowe w tym wypadku to przede wszystkim uwzględnienie zasobów psychoenergetycznych każdego człowieka, to praca nad mocnymi stronami oraz wyzbycie się blokujących zakazów oraz nakazów. Nieustanna dawka motywacji za pomocą dialogu motywacyjnego, praca nad samoakceptacją i wprowadzanie nowych nawyków w życie.

Jestem także twórcą ebooka „Z głowy do brzucha, czyli o psychologii odchudzania”

JEŚLI TWOJA RELACJA Z JEDZENIEM KOJARZY CI SIĘ Z:

🍪 brakiem kontroli, brakiem motywacji oraz efektów
🍪 brakiem samokontroli i umiaru w jedzeniu
🍪 brakiem regularności
🍪 brakiem czasu na wymyślne posiłki
🍪 napadowym jedzeniem słodyczy/fast foodów/ słonych przekąsek
🍪 wieczornym głodem
🍪 częstym powrotem do starych mechanizmów
🍪 restrykcją, zakazami i nakazami
🍪 źle zbilansowaną dietą
🍪 niezgodą na łączenie odchudzania z pojawiającymi się imprezami okolicznościowymi
🍪 zajadaniem emocji

JESTEM PO TO ŻEBY CI POMÓC

OSOBIŚCIE PRZEPROWADZĘ CIĘ PRZEZ KOLEJNE TYGODNIE PRZEZ ZMIANĘ TWOICH NAWYKÓW ŻYWIENIOWYCH


ANKIETA