Zajadasz emocje? Ta metoda pomaga!

Zajadasz emocje? Ta metoda pomaga!

Godnym uwagi jest fakt, że ta sama metoda pomoże Ci mocno obniżyć, a wnioskując po efektach moich klientów – może nawet całkowicie skasować koszty, które ponosisz za każdy razem przechodząc na kolejną restrykcyjną dietę!

Korzystam z tej strategii od ponad 2016 roku jako psycholog i między innymi dzięki niej moi klienci nie wiedzą czym jest efekt jo-jo podczas gdy inni dalej trzymają się ścisłych rozpisek!

Tę metodę tak dokładnie pokazywałem osobom, które korzystały z moich indywidualnych konsultacji, lub zakupili produkty premium, dlatego niewątpliwie to nagranie jest dla mnie mega ważne.

Z nagrania (lub wersji tekstowej) dowiesz się:

  • Czym jest głód emocjonalny i jak z nim walczyć?
  • Jak radzić sobie z takimi emocjami jak złość?
  • Jaki niewybaczalny błąd popełniają osoby, które pragną mieć kontrolę nad jedzeniem?
  • Jak wdrożyć tę prostą metodę w życie?

Tysiące diet, które kończą się zazwyczaj frustracją oraz wyrzutami sumienia – znasz to? Być może nadal łapiesz się na zakazach, nakazach, które kierują Twoimi wyborami konsumenckimi? W związku z tym jako psycholog odchudzania jestem pewien:

To naprawdę skuteczna metoda, która pomaga w zajadaniu emocji.

Ważnym aspektem w mądrym zrzuceniu zbędnych kilogramów jest nasza psychika. W związku z tym nie szukaj kolejnej drogi na skróty, nie staraj się poświęcać ubogiej w kilokalorie diecie, która na dłuższą metę nie przyniesie pożądanych skutków!

Wielka prośba!

Na zakończenie mam ogromną prośbę! To nagranie kosztowało mnie mnóstwo pracy, w związku z tym mój mini apel: pomóż mi dotrzeć do innych osób, którym to nagranie może pomóc. Być może wśród znajomych masz kogoś, komu warto podesłać to video? Podeślij nagranie i pdf’a mailem, Messengerem albo udostępnij na Facebooku. Z góry bardzo, bardzo dziękuję!

A teraz zamknij drzwi, wycisz telefon, pozamykaj wszystkie inne zakładki i zobacz to nagranie do ostatniej minuty. Jak wolisz czytać to pod nagraniem masz wersję tekstową!

Zajadasz emocje? Ta metoda pomaga!

Zajadasz emocje? Ta metoda pomaga!

Kończąc, czy w tym materiale znajdujesz lekcje, które pomogą Ci w walce ze zmianą nawyków żywieniowych? Z pewnością towarzyszą Ci jakieś refleksje! Niegdyś czytałem lub oglądałem jakiś materiał, a wnioski pozostawiałem sobie. Okazuje się, że Twoje przemyślenia mogą być dla kogoś inspiracją, w związku z tym podziel się proszę nimi w komentarzu! W przeciwieństwie do innych miejsc w Internecie, możesz czuć się tu nadal anonimowo, a nieprzychylne komentarze będę usuwał. Jeszcze bardziej na tym skorzystasz bo każdy komentarz nagradzam dodatkowym video, które mówi o ułatwianiu nawyków żywieniowych! Wnioskując po Twojej wizycie na moim blogu, z pewnością ten materiał pomoże Ci w takiej zmianie!

To jest tylko wierzchołek góry lodowej.  Znacznie więcej tego typu treści znajdziesz w kursie „Jak skutecznie schudnąć, nie rezygnując ze słodyczy”.  Już niedługo otwieram ponownie zapisy, ale..

Wpadnij najpierw na bezpłatną konferencję, która będzie otwarciem sprzedaży!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

6 komentarzy “Zajadasz emocje? Ta metoda pomaga!”